You are currently viewing Manchaster Utd. bez szans na Ligę Mistrzów

Manchaster Utd. bez szans na Ligę Mistrzów

Po pierwszej kolejce sezonu 22/23 w Premier Leauge czerwone diabły przegrywają z Brighton 2:1. Dziś wychodzą na murawę stadionu drużyny z Londynu jako faworyci, lecz w 9 minucie tracą już pierwszą bramkę którą przepuścił fatalnie golkiper gości i przegrywają 0:1, ale to nic taki wynik jest łatwo odrobić.

Niestety dla Manchasteru de Gea dokłada do swojego portfolio kolejne zagranie z kosmosu wybierając najgorszy możliwy wariant podania po czym piłkę przejmuje Jensen M. i w 18 minucie daje 2 bramkowe prowadzenie swojej drużynie.

Nie ma co się dziwić, że Ronaldo chcę zmienić drużynę na inną ponieważ w czerwonych diabłach nie otrzymuje piłek dzięki którym może skierować piłkę do siatki i zdobyć bramkę dla swojej drużyny, a chłopaki z zespołu na swojej połowie boiska w obrębie 15 metra robią takie cyrki.

30 minuta spotkania i mamy wynik 3:0 dla Brentford po minach Selekcjonera czerwonych diabłów, Ronaldo i Harrego Maguire widać, że nikt z nich nie ma ochoty kolejny raz wychodzić na murawę w barwach swojej drużyny.

9 minuta, 18, i 30 GOL daję to średnio bramkę co 10 minut dla drużyny z Londynu.

W 34 minucie spotkania następuje korekta. Mbeumo B.  strzela czwartą bramkę i aktualny czas zdobywania goli przez drużynę z Londynu to bramka co 8.5 minuty. Teraz nie tylko 3 osoby wymienione wyżej mają ochotę odejść z drużyny, a wszyscy którzy się tam znajdują.

Sędzia doliczył 4 minuty i pierwsza połowa kończy się w 49 minucie z wynikiem 4:0

Przewagę w drugiej części spotkania miała drużyna Brentford. Stworzyła dużo więcej sytuacji niż goście które mogłyby przełożyć się na bramki.

Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Brentford.

Przebieg meczu:
10`- Dasilva J.  – GOL 0:1 (Brentford)
16` – Magurie H. – żółtka kartka (Manchester UTD)
18` – Jensen M. – GOL 0:1 (Brentford)
30` – Mee B. – GOL 0:1 (Brentford)
35` – Mbeumo B. – GOL 0:1 (Brentford)
82` – McTominay S. – żółtka kartka (Manchester UTD)
89` – Rashford M. – żółtka kartka (Manchester UTD)
90+4` – Fernandes B. – żółtka kartka (Manchester UTD)