You are currently viewing Pierwsza Porażka Lewandowskiego

Pierwsza Porażka Lewandowskiego

Debiut Roberta Lewandowskiego zakończył się niepowodzeniem

Mecz FC Barcelony z Rayo Vallecano to idealna okazja na debiut dla Roberta Lewandowskiego. W pierwszej kolejce La Ligi Duma Katalonii straciła punkty. Polak trafił do siatki, ale gol okazał się być spalony.

Lewandowski trafił do siatki już w 12. minucie spotkania.  Od razu arbiter podjął słuszną decyzję, odgwizdując pozycję spaloną kapitana naszej reprezentacji.

W dalszej części pierwszej połowy gra obu zespołów pozostawiała wiele do życzenia.

W efekcie FC Barcelona zremisowała z Rayo Vallecano 0:0, a Robert Lewandowski nie będzie pozytywnie wspominał swojego debiutu w Primera Division.