300 ZŁ ZA GOLA W MECZU MAN. UNITED VS CHELSEA

kolejka Premier League zapowiada wiele emocjonujących starć. Jednym z najbardziej wyczekiwanych jest mecz pomiędzy Chelsea a Manchesterem United, który odbędzie się w czwartek. Oba zespoły do tej pory nie spełniają oczekiwań swoich fanów i mają trudności z realizacją wyznaczonych celów. Niemniej jednak, w ostatnich tygodniach prezentowały się solidnie, co sugeruje, że bezpośrednie starcie może być bardzo interesujące. Bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję na tę okazję, z możliwością zdobycia atrakcyjnego bonusu.

Od 2020 roku Chelsea nie zdołała pokonać Manchesteru United, a ostatnie bezpośrednie starcia zakończyły się zwycięstwem Czerwonych Diabłów. Ponadto, Manchester United ma znacznie lepszą pozycję w tabeli ligowej niż Chelsea. Podopieczni Erika ten Haga wciąż walczą o europejskie puchary, więc możemy się spodziewać, że w czwartek zaprezentują ofensywną grę. Na mecz 31. kolejki Premier League promocję przygotował Superbet, gdzie do zgarnięcia jest bonus o wartości 300 PLN.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się w dniach 02.04-04.04 do godziny 21:15 na platformie bukmachera Superbet, korzystając z kodu promocyjnego ZWORT3500 oraz wyrażą zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych. Następnie należy dokonać pierwszego depozytu na kwotę minimum 50 PLN. Aby zakwalifikować się do promocji, konieczne jest zawarcie pierwszego kuponu o minimalnej stawce 2 PLN (jeśli stawka jest wyższa, wówczas promocyjna stawka wynosi 2 PLN). Kupon musi być pojedynczym zakładem (SOLO) typującym strzelca bramki z jednej z drużyn w meczu Chelsea – Manchester United. W przypadku trafienia, gracz otrzymuje bonus o wartości 300 PLN.

1. W dniach 02.04-04.04 do godz. 21:15 załóż konto w Superbet z kodem promocyjnym ZWROT3500

2. Wyraź zgody marketingowe

3. Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN

4. Zagraj pierwszy kupon SINGIEL za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na na gola jednej z drużyn w meczu Chelsea – Manchester United (Chelsea Strzeli Gola – tak lub Chelsea – Powyżej 0,5 gola lub ManUtd Strzeli Gola – tak lub ManUtd – Powyżej 0,5 gola)

5. W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 300 PLN

Kupon musi być zawarty przy użyciu środków z salda głównego. Przyznany bonus będzie ważny przez 7 dni od momentu jego akceptacji i wymaga 3-krotnego obrócenia. Do spełnienia wymogów obrócenia zaliczane są kupony pojedyncze (SOLO) z kursem minimalnym 1.91 lub kumulowane (AKO) z łącznym kursem minimalnym 1.91. Jeśli jedno lub więcej zdarzeń na kuponie zostało zwrócone z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego, kupon nie będzie brany pod uwagę w obracaniu bonusem. Bonus nie może być wykorzystany do składania kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” ani do kuponów z wydarzeniami związanych z wirtualnymi sportami.

OBRÓT BONUSU

Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
Bonus wymaga 3-krotnego obrotu w ciągu 7 dni
Bonus można wykorzystać na kupon SOLO z kursem min. 1.91. Można też zawrzeć kupon AKO, a kurs ogólny kuponu musi wynieść min. 1.91

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.