You are currently viewing Benfica vs Inter Medional

Benfica vs Inter Medional

GODZINA: 21:00

DYSCYPLINA: PIŁKA NOŻNA

Spotkanie: Benfica – Inter

TYP: (SuperBets)
Benfica powyżej 2.5 celnych strzałów
Benfica strzeli powyżej 0.5 gola
Benfica wykona powyżej 3.5 rz.rożnych

KURS: 1.80

Analiza sportowa: Liga Mistrzów, Benfica vs Inter

Dziś wieczorem odbędzie się spotkanie w ramach Ligi Mistrzów pomiędzy portugalską Benficą a włoskim Interem. Patrząc na formę obu drużyn, uważam, że Benfica może dzisiaj być faworytem. Oto argumentacja typów:

Typ +2.5 celnych strzałów – Benfica to jedna z najmocniejszych ekip w lidze portugalskiej, a ich średnia strzałów na bramkę na 90 minut wynosi 5. To oznacza, że zazwyczaj mają przewagę nad rywalem i stwarzają sobie wiele okazji podczas meczów. Z drugiej strony, Inter ma tendencję do ograniczania liczby strzałów rywali, jednak ich obrona może mieć trudność z powstrzymaniem ofensywnych graczy Benfiki.

Typ +0.5 gola – Benfica ma bardzo dobre wyniki na własnym boisku, dlatego też można oczekiwać, że będą dzisiaj ofensywnie grać i stworzą wiele okazji bramkowych. Warto zauważyć, że od początku tego sezonu Benfica rozegrała na własnym boisku 25 spotkań (łącznie z LM, towarzyskimi itp.) i tylko raz nie udało im się strzelić chociaż jednej bramki (w meczu towarzyskim z Sevillą). Ponadto, atak Benfiki prowadzą Goncalo Ramos i Joao Mario, którzy mają po 17 bramek w lidze i zajmują pierwsze i drugie miejsce w klasyfikacji strzelców.

Typ +3.5 rzutów rożnych – Przy założeniu, że Benfica zagra ofensywnie, spodziewam się, że będzie miała wiele rzutów rożnych, ponieważ często wyprowadzają skrzydłowe akcje. Ich średnia liczba rzutów rożnych na mecz wynosi 5, co sugeruje, że mogą przejąć kontrolę nad grą i przeprowadzać wiele ataków przez skrzydła.

Podsumowując, biorąc pod uwagę formę obu drużyn oraz statystyki dotyczące gry Benfiki na własnym boisku, uważam, że powyższe typy są bardzo realne. Benfica jest w stanie przeprowadzić ofensywną grę i stworzyć sobie wiele okazji, a Inter będzie musiał mieć się na baczności, aby powstrzymać ich ataki.

 

Z kodem “nowicjusz” 20% taniej na poniższe pakiety!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.