You are currently viewing Empoli vs Atalanta

Empoli vs Atalanta

GODZINA: 18;30

DYSCYPLINA: PIŁKA NOŻNA

Spotkanie: Empoli vs Atalanta

TYP: Atalanta powyżej 4,5 rz. rożnych

KURS: 1.45

ANALIZA:

Mecz Atalanta w Serie A wydaje się obiecujący, jeśli spojrzymy na statystyki dotyczące liczby rzutów rożnych. Z ostatnich pięciu meczów ligowych Atalanta wykazała się aktywnością na rożnych. Przeciętnie przekraczała linię 4.5 rożnych w czterech z pięciu meczów. To wskazuje na tendencję do częstego zdobywania rożnych w swoich meczach ligowych.

Dodatkowo, jeśli zwrócimy uwagę na występy Atalanty w Lidze Europy, to widzimy jeszcze bardziej obiecujące statystyki. W trzech ostatnich spotkaniach w tych rozgrywkach zdobywali aż 6, 7 i 11 rożnych, co jest znacznym przyrostem w porównaniu do wymaganego 4.5.

Jeśli dodać do tego fakt, że w 7 z ostatnich 8 meczów Atalanta pokrywała linię +4.5 rożnych, można uznać, że istnieją dobre szanse na to, że w dzisiejszym meczu również osiągną lub przekroczą tę granicę. To sugeruje, że typ na Atalantę powyżej 4.5 rożnych jest uzasadniony i ma szansę na sukces. Oczywiście, trzeba zawsze pamiętać o pewnym stopniu nieprzewidywalności w sporcie, ale na podstawie analizy statystyk, wydaje się to być logicznym wyborem.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.