You are currently viewing Fenerbahce vs Olympiacos B.C.

Fenerbahce vs Olympiacos B.C.

GODZINA: 18:45

DYSCYPLINA: Koszykówka

Spotkanie: Fenerbahce vs Olympiacos B.C.

TYP: Handicap (z dogrywką) Fenerbahce (-3.5)

KURS: 1.80

ANALIZA:

Fenerbahce w końcu odzyskało swój rytm i prezentuje się w rewelacyjnej formie. Wygrali sześć z rzędu meczów, co daje im pewność siebie i entuzjazm na przyjęcie kolejnego rywala. Ostatnio zdominowali Samsunspor 83:53, gdzie zawodnicy jak Sertac Sanli i Melih Mahmutoglu przodowali z 19 i 18 punktami na koncie.

Jednak, biorąc pod uwagę różnicę w jakości między tymi drużynami, ten ostatni mecz nie może być prawdziwym wyznacznikiem tego, co czeka drużynę w przyszłości. W poprzedniej rundzie Euroligi Fenerbahce odniosło zwycięstwo nad Bayernem w trudnym wyjazdowym spotkaniu, z wynikiem 76:67. To był mecz, w którym turecka drużyna pokazała swoją solidność w obronie, szczególnie w trzeciej kwarcie, tracąc zaledwie dziewięć punktów.

Olympiakos, po mocnym starcie i dominacji nad Panathinaikosem, doświadczył bolesnej porażki. To pierwszy raz od 2021 roku, gdy Panathinaikos pokonał Olympiakos, co z pewnością wywołało niepokój w obozie Olympiakosu. To były bardzo zacięte zawody z agresywną grą i solidną obroną po obu stronach. Olympiakos, znanego ze swojej obrony od początku sezonu, nie był w stanie poradzić sobie z rywalem, zdobywając zaledwie 23 punkty w drugiej połowie, z czego tylko 11 w czwartej kwarcie.

Obecna lepsza forma Fenerbahce oraz wsparcie kibiców na pewno stanowią klucz do pokonania rywali. Jednak nie można zapominać, że spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze są zacięte i nieprzewidywalne. Dlatego też ten mecz może przynieść wiele emocji i niespodzianek na parkiecie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.