You are currently viewing Znany youtuber nie zawalczy na Fame MMA 13

Znany youtuber nie zawalczy na Fame MMA 13

Piotr Pająk nie zawalczy na gali Fame MMA 13. Znany youtuber z kanału „Podróże Wojownika” doznał kontuzji podczas treningu.

Youtuber ma za sobą udane występy w Fame MMA.  Podczas jubileuszowej 10-edycji pokazał się z naprawdę bardzo dobrej strony. Był to rewanżowy pojedynek z Alanem Kwiecińskim. W pierwszej rundzie uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wydawał się mieć przewagę, jednak już chwilę później Piotr Pająk poddał gilotyną przeciwnika i zwyciężył walkę.

Dlaczego gwiazda nie zawalczy?

„Jak już wiecie w marcu ruszam w podróż. Tym samym walki nie będzie. Niestety stan mojego zdrowia nie pozwala mi na to, żeby się przygotować do następnej walki. Powiem wam co się dzieje. Na treningu coś mi trzasło w plecach przy kopaniu (to było na treningu tajskiego boksu). Następnie poszło mi w pośladek, myślałem że to rwa kulszowa, ale po jednym dniu przestało boleć tam i poszło wszystko w nogę. Teraz mam tak, że na tej nodze mogę się podnieść, na drugiej nie mogę. Tak jakby w niej nie było siły. Dzisiaj idę wykonywać rezonans magnetyczny kręgosłupa i odcinka lędźwiowego i zobaczę co jest grane. Jakiś pierwszy/lub dwa czeka mnie leczenie, treningi jakieś lekkie będą bo nie dam rady żyć bez treningu. Nie będą jednak takie, aby mógł się przygotować do walki. Walkę prawdopodobnie stoczę dopiero w czerwcu czyli FAME MMA 14. Kolejna sprawa nie wiem czy by mieli dla mnie przeciwnika, bo ja dalej czekałem na niego”- zwierza się widzom Piotrek Pająk.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.