You are currently viewing Jestrabi Prostejov vs Slavia Praga

Jestrabi Prostejov vs Slavia Praga

GODZINA: 18:00

DYSCYPLINA: Hokej

Spotkanie: Jestrabi Prostejov vs Slavia Praga

TYP: Slavia Praga powyżej 1.5 goli

KURS: 1.50

ANALIZA:

W nadchodzącym meczu pomiędzy Jestrabi Prostejov a Slavia Praga w czeskiej Hokejowej 2. Lidze przewidywana jest zacięta rywalizacja. To starcie obu zespołów przyciąga uwagę, ze względu na historię ich pojedynków i aktualną sytuację w lidze.

Patrząc na statystyki, Jestrabi Prostejov jest uznawane za faworyta tego meczu, co odzwierciedla się w kursie 1.70 na ich zwycięstwo. Zespół ten odnotował 12 wygranych w 31 bezpośrednich spotkaniach z Slavią Praga. Z drugiej strony, Slavia Praga to drużyna o znaczącym dorobku, która wygrała 19 z tych meczów.

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach między tymi drużynami, Slavia Praga regularnie zdobywała minimum 2 gole, a często nawet więcej, osiągając 3, 4, a nawet 5 goli w pojedynczym meczu. To sugeruje, że ofensywna gra Slavii Praga jest solidnie ugruntowana, co stanowi ważny element analizy zakładu.

Kurs 1.50 na linię 1.5 goli dla Slavii Praga wydaje się atrakcyjny, sugerując, że ta drużyna jest zdolna zdobyć przynajmniej dwie bramki w tym meczu. To może być ciekawy typ dla graczy, biorąc pod uwagę historię spotkań i zdolność Slavii Praga do zdobywania goli.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.