You are currently viewing Lech Poznań vs Fiorentina

Lech Poznań vs Fiorentina

GODZINA: 21:00

DYSCYPLINA: PIŁKA NOŻNA

Spotkanie: Lech vs Fiorentina

TYP: Powyżej 4.5 rzutów rożnych – Fiorentina

KURS: 1.45

Analiza sportowa przed meczem Lech Poznań – Fiorentina w europejskich rozgrywkach obrazuje, że gospodarze tracą bardzo mało goli w swoich meczach. Mimo to, zespół z Włoch jest lepszy od Lecha i będzie chciał wygrać dzisiejsze spotkanie. Z tego powodu można się spodziewać, że Fiorentina podejdzie do meczu z ofensywnym nastawieniem i stworzy wiele sytuacji bramkowych, co z kolei sprzyja nabiciu minimum 6 rzutów rożnych przez drużynę gości.

Podgląd ostatnich meczów Fiorentiny w europejskich rozgrywkach pokazuje, że drużyna ta miała w większości z tych spotkań wiele rożnych. W 8 z 10 meczów tej drużyny w Europie w tym sezonie linia pokryta była, co sugeruje, że ta drużyna jest skłonna do wywalczenia dużej ilości rożnych. Dlatego też w dzisiejszym meczu między Lechem a Fiorentiną można oczekiwać przynajmniej 6 rzutów rożnych dla gości.

Warto zwrócić uwagę, że w tym sezonie Fiorentina odniosła wiele zwycięstw dzięki agresywnej grze i zdobywaniu wielu rożnych. W dzisiejszym spotkaniu Fiorentina powinna dążyć do osiągnięcia zwycięstwa, co oznacza, że ich gra powinna być nastawiona na atak. Wielu ataków Fiorentiny może zwiększyć szanse na uzyskanie znacznej ilości rożnych w meczu.

Podsumowując, analiza przedmeczowa sugeruje, że dzisiejszy mecz Lech Poznań – Fiorentina będzie przede wszystkim skupiał się na grze defensywnej Lecha i agresywnej grze Fiorentiny, która powinna skutkować wieloma sytuacjami bramkowymi i rożnymi dla gości. Ostatecznie można spodziewać się przynajmniej 5 rzutów rożnych dla drużyny z Włoch.

Z kodem “nowicjusz” 20% taniej na poniższe pakiety!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.