You are currently viewing Maliszewska ma covid. Fatalne wieści dla polskiej łyżwiarki

Maliszewska ma covid. Fatalne wieści dla polskiej łyżwiarki

Natalia Maliszewska i Magdalena Czyszczoń otrzymały w czwartek pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa. Ich udział rywalizacji stoi pod znakiem zapytania.

Kompletne zaskoczenie. Test znowu był pozytywny

Łyżwiarka uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19  po przyjeździe do Chin w niedzielę 30 stycznia. W kolejnych dniach przebywała w izolacji. „Nie jest to łatwa sytuacja. Jestem w kompletnie innym miejscu, niż planowałam być przez najbliższe trzy tygodnie. Czuję się trochę dziwnie, jak alien czy odrzutek, bo jestem w kompletnie nieznanym mi miejscu” – opowiada polska łyżwiarka

Czy mamy jeszcze szansę obejrzeć rywalizację Maliszewskiej?

W środę Maliszewska otrzymała negatywny wynik testu wyglądało na to, że najgorsze już za nią.Do zakończenia izolacji potrzebny był jej jeszcze jeden negatywny wynik testu. Jednak test przeprowadzony w czwartek okazał się pozytywny i łyżwiarka nie zostanie dopuszczona do rywalizacji w najbliższych dniach. Działacze wymieniają trzy sposoby, dzięki którym zawodniczka mogłaby szybko opuścić izolację. Czasu jest jednak coraz mniej, a jej udział w rywalizacji wciąż jest niepewny.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.