You are currently viewing Napoli vs Lecce

Napoli vs Lecce

GODZINA: 19:00

DYSCYPLINA: PIŁKA NOŻNA

Spotkanie: Lecce vs Napoli

TYP: Powyżej 7.5 celnych strzałów

KURS: 1.52

ANALIZA:
Proponuję dziś bardzo bezpieczny typ, który moim zdaniem jest również bardzo prawdopodobny. Drużyna Napoli może podejść do tego meczu na luzie, co oznacza, że nie będzie to zamknięty mecz. W związku z tym nie wykluczone, że trener zdecyduje się na rotację składem, ponieważ Napoli ma ogromną przewagę punktową – aż 16 punktów. Jednak warto pamiętać, że Napoli to zespół o ogromnej jakości, który w każdym meczu stwarza wiele sytuacji bramkowych. W ciągu ostatnich 10 meczów Napoli oddawało średnio 6,1 celnych strzałów, co oznacza, że drużyna może samodzielnie pokryć linię celnych strzałów.

Nie można jednak lekceważyć drużyny Lecce, ponieważ to również bardzo dobra drużyna. Ostatnio notuje ona jednak bardzo słabą serię pięciu porażek z rzędu, ale trzeba pamiętać, że cztery z tych meczów przegrała tylko jedną bramką. Dziś na pewno drużyna będzie zmotywowana i będzie miała jeden cel – sprawić niespodziankę. Na własnym boisku drużyna Lecce jest w stanie się spiąć i potrafi stworzyć wiele dogodnych sytuacji, co potwierdzają ostatnie mecze, takie jak remis z Romą 1:1 (8 celnych strzałów) czy z Milanem 2:2 (8 celnych strzałów).

Mój typ na ten mecz to ilość celnych strzałów, a dokładniej linia 8 celnych strzałów. Wydaje mi się, że obie drużyny stworzą wiele sytuacji bramkowych, a bramkarze na pewno nie będą się nudzić. Napoli może nie mieć Osimhena, ale ma wielu innych zawodników, którzy potrafią zastąpić kontuzjowanego napastnika. Natomiast drużyna Lecce jest bez dwóch zawodników, Strefezza i Banda, ale i tak będzie w stanie stworzyć wiele okazji do strzelenia bramki. Moim zdaniem, ta opcja jest bezpieczna, ponieważ wystarczy tylko 8 celnych strzałów, a tak naprawdę w tym meczu obie drużyny nie mają czego bronić.

 

Z kodem „nowicjusz” 20% taniej na poniższe pakiety!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.