You are currently viewing Podbeskidzie vs Pogoń Szczecin

Podbeskidzie vs Pogoń Szczecin

GODZINA: 18:00

DYSCYPLINA: NOŻNA

Spotkanie: Podbeskidzie vs Pogoń Szczecin

TYP: Pogoń Szczecin

KURS: 1.90

ANALIZA:

Nasz wybór dzisiaj opiera się przede wszystkim na atrakcyjnym kursie na faworyta tego spotkania. Warto zaznaczyć, że ten kurs nie jest przypadkowy ani błędem ze strony bukmacherów. Pogoń Szczecin prezentuje się w świetnej formie, ale już za cztery dni czeka ich bardzo ważne starcie z Rakowem, które ma kluczowe znaczenie w kontekście walki o najwyższe cele ligowe. To oznacza, że kilku liderów zespołu prawdopodobnie otrzyma dzisiaj wolne. Niemniej jednak, uważam, że zdolności zawodników zazwyczaj zasiadających na ławce rezerwowych Pogoni znacząco przewyższają poziom 1. Ligi. Moim zdaniem zawodnicy tacy jak Zachović, Przyborek, Klebaniuk, Lisowski, Fornalczyk, Smoliński, Borges i Stolarczyk wystąpią od pierwszej minuty. Na pewno odpoczną mocno obciążeni Grosicki, Koulouris i Wahlqvist.

Jeśli już przy składach, to uważam, że Podbeskidzie, które obecnie znajduje się w trudnej sytuacji, również nie wystawi swojego najsilniejszego składu. Drużyna boryka się z zagrożeniem spadku do niższej ligi, a już w najbliższą sobotę czeka ją kolejne trudne starcie z aspirującą do awansu Miedzią.

W Szczecinie rosną coraz wyższe oczekiwania kibiców, którzy marzą o zdobyciu trofeum. Oczywiście, głównym celem jest zdobycie mistrzostwa Polski, ale Puchar na pewno byłby przyjęty z dumą. Ostatnio drużyna Pogoni pokazała, że jest zgranym zespołem i prezentuje się solidnie. W zasadzie można by było zaryzykować typem na wygranie z dużym handicapem, ale ze względu na oczekiwane roszady kadrowe, typ na zwycięstwo wydaje się bezpieczniejszą opcją. Poza tym, awans w Pucharze Polski to krok w kierunku zdobycia trofeum, które zawsze cieszy kibiców w Szczecinie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.