You are currently viewing Rennes vs Nice

Rennes vs Nice

GODZINA: 20:45

DYSCYPLINA: NOŻNA

Spotkanie: Rennes vs Nice

TYP: Powyżej 3.5 rz. rożnych – Rennes

KURS: 1.75

ANALIZA:

Rennes znajduje się obecnie na 10. miejscu w tabeli i zmierzy się na wyjeździe z drużyną Nice, która zachowała swoją niepokonaną pozycję w lidze. Choć pozycja gości w tabeli może nie jest imponująca, to jednak grają znacznie lepiej niż wskazywałaby na to ich pozycja. Wydaje się, że brakuje im nieco szczęścia i koncentracji, ponieważ Rennes traci punkty w dość głupi sposób, pomimo tworzenia wielu okazji strzeleckich.

Ten typ jest pewnego rodzaju ryzykowny ze względu na rekord Nice w zakresie rzutów rożnych. Drużyna ta traci najmniej rożnych w całej lidze, mając na koncie średnio zaledwie 2,5 rożnego na mecz. Z kolei Rennes notuje ponad 5 rożnych na mecz. Jednak warto zwrócić uwagę na wyniki bezpośrednich pojedynków obu drużyn, gdzie ten typ wydaje się solidny.

Analizując rzuty rożne w meczach Rennes przeciwko Nice, zauważamy, że ostatnie 10 starć pokazuje statystyki 7, 5, 11, 11, 6, 6, 8, 8, 4, 2 rożnych odpowiednio. Te liczby dają nam wynik 8 na 10, co sugeruje, że w meczu tym może być sporo rzutów rożnych.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.