You are currently viewing TYP NA MECZ: Villarreal vs Bayern Monachium

TYP NA MECZ: Villarreal vs Bayern Monachium

GODZINA: 21:00

DYSCYPLINA: Piłka Nożna

Spotkanie: Villarreal vs Bayern Monachium

TYP: Bayern + powyżej 1,5 gola

KURS: 1,82

ANALIZA:
Bayern jest wymieniany w gronie triumfatorów tegorocznej edycji LM, dlatego typuję, że uda im się pokonać ekipę z Hiszpanii oraz w całym meczu będzie powyżej 2 bramek.
Lewy i spółka w lidze idą po swoje (Z, Z, R, R, Z), strzelając 11 bramek tracąc 3. W poprzedniej fazie rozjechali Salzburg 8:2. Dodatkowo w każdym z ostatnich wyjazdowych meczy strzelali przynajmniej jedną bramkę. Następny mecz będą rozgrywali przeciwko Augsburgowi (14 miejsce), dlatego też nikt nie będzie się oszczędzał.
Natomiast Villarreal (7 drużyna La Liga) w 5 ostatnich meczach w lidze wygrał tylko 2 (P, P, Z, P, Z), strzelając 6 goli oraz tracąc 5. W 1/8 pokonali mizerny w tym sezonie Juventus. Drużyna z Hiszpanii w tym momencie sięgnęła sufitu jeśli chodzi o LM, teraz musi skupić się na lidze ponieważ są na miejscu nie gwarantującym europejskich pucharów. W następnym meczu będą podejmowali u siebie Bilbao, które jest tuż za nimi w ligowej tabeli. Warto zaznaczyć iż Villarreal odnotował serię 9 meczy bez porażki u siebie (Z, Z, R, R, Z, R, Z, Z, Z). Jednak każde pasmo musi się kiedyś skończyć i tu celuję, że niemiecki walec z najlepszym strzelcem tegorocznej edycji LM, zakończy ich serię. Powodzenia, zieloności! 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.