Spotkanie: Villarreal – Hajduk Split

TYP: Villarreal powyżej 0,5 bramki w 1 połowie

KURS: 1.51

ANALIZA:
Pierwsze starcie Villarrealu w europejskich pucharach, gdzie losowanie było dla nich dość łaskawe. Naprzeciw stanie chorwacka drużyna Hajduka, która to potęg nie należy i myślę, że różnica klas będzie widoczna już pod pierwszego gwizdka. Hiszpanie ładnie zaczęli obecny sezon LaLiga, wygrywając gładko 3-0 z Realem Valladolid, a wcześniej nie przegrali żadnego meczu przygotowawczego, gdzie mieli bilans spotkań 6 wygranych i dwóch remisów. Wydaje się, że na ten sezon Unai Emery bardzo dobrze poukładał zespół i jego drużyna będzie celować w wysoką fazę Ligi Konferencji, gdzie będą zapewne jednym z faworytów do wygrania całych rozgrywek. Przewiduję, że w tym spotkaniu ruszą od razu do ataku, żeby szybko zdobyć fajną zaliczkę przed rewanżem i nie zawracać sobie głowy oraz niepotrzebnie spinać na rundę eliminacyjną. W lidze co prawda, wszystkie trzy bramki zdobyli po przerwie, ale we wspomnianych meczach towarzyskich na 8 spotkań tylko w dwóch pierwszych nie udało im się zdobyć bramki w pierwszej połowie. Później udawała im się ta sztuka nawet grając przeciwko BVB czy Interowi. Na podobny scenariusz liczę dzisiaj.