You are currently viewing Kurs 150.00 na dowolny wygrany zakład 1X2 na 5. kolejkę Ligi Mistrzów

Kurs 150.00 na dowolny wygrany zakład 1X2 na 5. kolejkę Ligi Mistrzów

W najbliższej serii spotkań Ligi Mistrzów będziemy świadkami wyłonienia kolejnych drużyn awansujących do fazy pucharowej. Choć już kilka zespołów jest w grze, wiele miejsc wciąż czeka na swoich kwalifikantów. Superbet wprowadził nową promocję, oferując kurs o wartości aż 150.00 na zwycięstwo w dowolnym meczu piątej kolejki.

W poprzedniej serii meczów Ligi Mistrzów działo się sporo. Nadchodzą wtorek i środa z kolejnymi starciami, gdzie szczególnie interesujące wydają się być pojedynki FC Barcelona – FC Porto, PSG – Newcastle oraz Real Madryt – Napoli. Superbet przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, oferując kurs 150.00 na dowolny zakład typu 1X2.

JAK SKORZYSTAĆ Z BONUSU?

Promocja Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy w dniach 24-29.11 założą konto u bukmachera. Najlepiej, jeśli wykorzystacie do tego kod promocyjny ZWROT3500. Następnie trzeba wpłacić min. 50 zł pierwszego depozytu i postawić kupon SOLO na którym znajdzie się zakład 1X2 na dowolny mecz 5. kolejki Ligi Mistrzów. Stawka musi wynieść min. 2 zł, przy czym wyższa nie zapewnia wyższej wygranej. Jeśli zakład okaże się trafiony, bukmacher wypłaci nam wygraną po kursie 150.00. Do otrzymania bonusu kwalifikują się tylko kupony wygrane. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza, w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie.

  • W dniach 24-29.11.2023 zarejestruj konto na Superbet z kodem promocyjnym ZWROT3500
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PL
  • Postaw pierwszy kupon SOLO na zakład 1X2 na dowolny mecz 5. kolejki Ligi Mistrzów
  • W przypadku trafienia bukmacher wypłaci nam nagrodę po kursie 150.00

Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za wygrany zakład 1X2 na dowolny mecz 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów”. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład 1X2 na dowolny mecz 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

WARUNKI OBROTU!

  • Bonusem należy 3-krotnie obrócić w przeciągu 3 dni
  • Obrócić trzeba kuponami SOLO z kursem min. 1.80, lub kuponami AKO z kursem min. dla pojedynczego zdarzenia 1.30
  • Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo
  • Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów

 

Dodaj komentarz