You are currently viewing Kurs 200 zł na wygraną Polski z Łotwą

Kurs 200 zł na wygraną Polski z Łotwą

W nadchodzący wtorek o godzinie 20:45 reprezentacja Polski stanie do towarzyskiego pojedynku z Łotwą. Superbet prezentuje atrakcyjny kurs 200.0 na zwycięstwo „Biało-Czerwonych” w tym spotkaniu, a w tym artykule wyjaśniamy, jak skorzystać z tej specjalnej oferty.
W przypadku postawienia pierwszego zakładu po zarejestrowaniu się na zwycięstwo Polski nad Łotwą, oprócz standardowej wygranej można otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 400 PLN, jeśli kupon okaże się trafiony. Wystarczy postawić minimalnie 2 PLN, a kurs przy takiej stawce wynosi 200.0!
Aby skorzystać z tej specjalnej promocji w Superbet, konieczne jest zarejestrowanie się przez (Link do Rejestracji) (korzystając z kodu promocyjnego: (ZWROT3500) i dokonanie pierwszej wpłaty na kwotę minimum 50 PLN. Ważne: podczas rejestracji należy zaakceptować zgody marketingowe.
Oferta Superbet na zwycięstwo Polski jest również połączona z bonusami powitalnymi dla czytelników Akademiawygrywania.pl:
  • Freebet w wysokości 35 PLN za pierwszą wpłatę na konto o wartości minimum 50 PLN,
  • Freebet w wysokości 20 PLN za pobranie i zalogowanie się w aplikacji mobilnej (w ciągu 7 dni od pierwszej wpłaty),
  • Bonus podwajający pierwszą wpłatę na konto, maksymalnie do 200 PLN (wpłacasz 200, otrzymujesz dodatkowe 200),
  • Pierwszy tydzień bez ryzyka do 3500 PLN. Jeśli po pierwszym tygodniu zanotujesz straty, Superbet zwróci ci utraconą kwotę w formie bonusu.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.