You are currently viewing Messi przebije kontrakt Cristiano Ronaldo!

Messi przebije kontrakt Cristiano Ronaldo!

Zdaniem „El Mundo Deportivo”, pomysł transferu Messiego wyszedł od Al-Hilal, głównego przeciwnika Al-Nassr (to tam przeniósł się Cristiano Ronaldo) w rozgrywkach Saudyjskiej Superligi. Według nieoficjalnych danych, Al-Nassr zamierza przebić konkurenta i zaoferował Messiemu kontrakt za 300 milionów dolarów rocznie, czyli o 100 mln więcej niż rywal zza miedzy Portugalczykowi. Jednocześnie schemat płatności ma być podobny – wszystkie pieniądze będą państwowe.

Visit Saudi jest agencją rządową zajmującą się rozwojem turystyki w kraju. Organizacja ta gotowa jest przekazać Al-Hilalowi niemal każdą kwotę, jeśli klubowi uda się porozumieć z Messim. Pieniądze mogą pokryć transfer zawodnika z PSG, premię za podpisanie kontraktu oraz pensję za kilka sezonów.

Saudyjski biznesmen zaoferował podobno niemal 3 mln dolarów za wejściówkę na mecz zespołów Cristiano Ronaldo i Mesiego, który odbędzie się 19 stycznia w Rijadzie. Nabywca biletu będzie miał prawo uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagród dla zwycięzców spotkania, a także będzie mógł wejść do szatni drużyn i porozmawiać z zawodnikami. Dochód ze sprzedaży powinien zostać przeznaczony na cele charytatywne.

Zainteresowanie meczem All Stars Rijad – PSG jest ogromne. Organizatorzy otrzymali ponoć już ponad 2 mln zgłoszeń od chętnych obejrzenia z trybun tego widowiska.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.