You are currently viewing Piłkarz aresztowany na lotnisku. 

Piłkarz aresztowany na lotnisku. 

Jean-Manuel Nedra i jego partnerka fatalnie zakończyli podróż do Francji. Były reprezentant Martyniki został zatrzymany na lotnisku w Paryżu za przemyt 100 kilogramów kokainy.

Jak informuje „Daily Star”, Jean-Manuel Nedra i jego ukochana zostali zatrzymani na lotnisku Charlesa de Gaulle’a w Paryżu. Straż graniczna podejrzewała, że oboje mogą dopuścić się przestępstwa. Zostali skierowani na kontrolę osobistą, podczas której otwarto ich bagaże. Funkcjonariusze oniemieli, gdy zobaczyli, co jest środku.

W walizkach odkryto bowiem aż 100 kilogramów kokainy. Para została zatrzymana. „Le Parisien” donosi, że 29-latek trafił przed sąd, który zadecydował o aresztowaniu.

Nedra w swojej karierze rozegrał 20 meczów w reprezentacji Martyniki. Brał udział m.in. w Złotym Pucharze CONCACAF w 2017 roku. Ostatnio grał dla klubu Aiglon du Lamentin. W swojej karierze grał tylko w Martynice.

Przedstawiciele jego klubu dodają, że Nedra do Francji udał się w celach prywatnych. Jego pracodawca nie ma z tym wyjazdem nic wspólnego. „Nie znamy stopnia jego zaangażowania w tę sprawę, ale dowiedzieliśmy się, że został aresztowany za przemyt narkotyków” – przekazano w oświadczeniu.

„Bądźmy silniejsi niż kiedykolwiek i zjednoczeni, aby kontynuować naszą pracę edukacyjną, którą wykonujemy poprzez sport. Chcemy walczyć i chronić młodzież przed zagrożeniami, konsekwencjami i nadużyciami związanymi ze stosowaniem używek” – dodano.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.