You are currently viewing Piotr Zieliński wciąż w nienajlepszym stanie

Piotr Zieliński wciąż w nienajlepszym stanie

Piotr Zieliński, który nie wziął udziału w ostatnim starciu eliminacyjnym z Czechami w drodze do Euro 2024, również nie pojawi się na boisku podczas przyjacielskiego meczu z Łotwą. Pomocnik Napoli, borykając się z chorobą, zdecydował się opuścić obóz reprezentacji Polski.I
Z pewnością wielu fanów liczyło, że Zieliński poprowadzi grę w meczu z Czechami na Stadionie Narodowym w Warszawie, decydującym o bezpośrednim awansie na mistrzostwa Europy. Niestety, mecz zakończył się remisem 1:1, co zredukowało szanse drużyny prowadzonej przez trenera Michała Probierza.
Informacja o nieobecności Zielińskiego w ostatnim meczu została potwierdzona przez profil Łączy nas piłka, który poinformował, że pomocnik, zmagając się z chorobą, zrezygnował z dalszego udziału w zgrupowaniu reprezentacji i nie wystąpi w meczu towarzyskim z Łotwą.
Według oświadczenia lekarza reprezentacji, u zawodnika zdiagnozowano anginę, a mimo podejmowania natychmiastowego leczenia, jego stan nie poprawił się wystarczająco, aby mógł uczestniczyć w treningach i meczu z Łotwą. W rezultacie Piotr Zieliński zdecydował się wrócić do swojego klubu.
Podobnie jak w przypadku meczu z Czechami, także z Łotwą Polska zmierzy się na Stadionie Narodowym. Początek spotkania zaplanowano na wtorek o godzinie 20:45.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.